رافل پاسپورت اروپا و رافل اقامت اروپا

لاتاری پاسپورت اروپا، لاتاری اقامت اروپا

رافلهای در حال اجرا

فرصت را از دست ندهید

چرا رافل پاسپورت و یا اقامت اروپا؟

با توجه به اینکه سریعترین راه دریافت اقامت اروپا و سریعترین راه دریافت پاسپورت اروپا خرید ملک و سرمایه گذاری در اروپا می باشد، شخص باید مبلغ قابل توجهی جهت خرید و سرمایه گذاری پرداخت کند. در بهترین شرایط باید حداقل ۳۰۰ هزار یورو جهت اخذ اقامت اروپا و یا ۲ میلیون یورو جهت اخذ پاسپورت اروپا پرداخت شود.

از این روی خانه آبی در جهت حل این مشکل با استفاده از بستری که کمپانی iListers به وجود آورده است ضمن فروش املاک خود تعهداتی را در قبال دریافت پاسپورت اروپا و یا اقامت اروپا به شرکت کنندگان در رافل مربوطه طبق قوانین اقامتی قبرس اروپایی می دهد.

نحوه تامین امنیت مالی شرکت کنندگان در رافل

لازم به ذکر می باشد که کمپانی iListers به کلیه مراحل اجرای رافل نظارت مستقیم خواهد داشت و تامین امنیت مالی شرکت کنندگان را تضمین می کند. این بدان معنی است که در صورتی که خانه آبی به کلیه تعهدات خود عمل نکند تمامی وجوه دریافت شده به شرکت کنندگان عودت خواهد شد.

آیا خانه آبی یکی از اعضای معتبر در iListers می باشد؟

مفتخریم که اعلام کنیم شرکت خانه آبی یکی از اعضای تائید شده جهت فروش املاک در اروپا در بستر کمپانی iListers می باشد. جهت مشاهده لیست املاک تائید شده متناسب با رافل اینجا کلیک کنید.

تعداد دفعات شرکت در رافل و تعداد خرید بلیط

لازم به ذکر است که هر شخص می تواند در تعداد نامحدودی از رافلهای موجود شرکت و تعداد نامحدودی بلیط تهیه و خریداری نماید. همچنین کمپانی iListers به ۳ نفری که تعداد بلیط بیشتری نسبت به بقیه شرکت کنندگان خریداری کرده باشند درصدی را از کل مبلغ فروش ملک به عنوان جایزه تخصیص می دهد.

 

رافلهای در حال اجرا

فرصت را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *